Leclerc chce, aby se Mugello někdy vrátil do závodního kalendáře F1

Charles Leclerc doufá, že se Formule 1 jednoho dne vrátí do Mugella.

Charles Leclerc doufá, že to bude Formula 1 kdy se vrátil na trať dovnitř Mugellu, ačkoli tam s Ferrari zažil novou noční můru.

Letos byla závodní dráha Mugello výjimečně zahrnuta do závodního kalendáře šampionátů Formule 1, protože původní kalendář byl silně ovlivněn virovou epidemií Covid-19. Letos uvidíme také závody v Portimau„A Formule 1 se vrátí k legendární Imolo ter Nurburgring.

Mnoho závodníků už po prvních kilometrech bylo nadšením pro trať v Mugellu, ale bohužel Formule 1 normálně neorganizuje více než jeden závod ve stejné zemi, takže GP Itálie, která proběhne minimálně do roku 2024 v Monzi„Mugella už pravděpodobně neuvidíme.

„Trať je skvělá, takže bych se rád vrátil,“ řekl Leclerc, který chaotický závod dokončil s četnými přerušením na osmém místě. "V podstatě jsem si tento víkend opravdu užil, zejména trať." Přál bych si, abych získal své místo v běžném závodním kalendáři. Závod byl zajímavý, ale také velmi zvláštní, protože bylo vyvěšeno mnoho vlajek Ferrari. Před závodem jsem byl trochu skeptický ohledně toho, jak moc by bylo možné předjet, ale během samotného závodu jich bylo docela dost, “ přidal.

Monachan nakonec se musel uspokojit s osmým místem, ale na začátku závodu jel dokonce na třetím místě, což by byl pěkný dárek pro tým Ferrari, který soutěžil v Mugellu. tisíce závodů Formule 1.