Leclerc chce, aby se Mugello někdy vrátil do závodního kalendáře F1

Charles Leclerc doufá, že se Formule 1 jednoho dne vrátí do Mugella.

Charles Leclerc doufá, že to bude Formula 1 kdy se vrátil na trať dovnitř Mugello, ačkoli tam s Ferrari zažil novou noční můru.

Letos byla závodní dráha Mugello výjimečně zahrnuta do závodního kalendáře šampionátů Formule 1, protože původní kalendář byl silně ovlivněn virovou epidemií Covid-19. Letos uvidíme také závody v Portimão„A Formule 1 se vrátí k legendární Imolo ter Nurburgring.

Mnoho závodníků už po prvních kilometrech bylo nadšením pro trať v Mugellu, ale bohužel Formule 1 normálně neorganizuje více než jeden závod ve stejné zemi, takže GP Itálie, která proběhne minimálně do roku 2024 v Monza„Mugella už pravděpodobně neuvidíme.

„Trať je skvělá, takže bych se rád vrátil,“ řekl Leclerc, který chaotický závod dokončil s četnými přerušením na osmém místě. "V podstatě jsem si tento víkend opravdu užil, zejména trať." Přál bych si, abych získal své místo v běžném závodním kalendáři. Závod byl zajímavý, ale také velmi zvláštní, protože bylo vyvěšeno mnoho vlajek Ferrari. Před závodem jsem trochu pochyboval o tom, kolik bude možné předjet, ale během samotného závodu jich bylo celkem dost, “ přidal.

Monachan nakonec se musel uspokojit s osmým místem, ale na začátku závodu jel dokonce na třetím místě, což by byl pěkný dárek pro tým Ferrari, který soutěžil v Mugellu. tisíce závodů Formule 1.