APRILIA bude letos SOUTĚŽNĚJŠÍ než kdy předtím

Aleix Espargaro věří, že Aprilia v MotoGP nikdy nebyla tak blízko vítězství jako letos, i když Španěl připouští, že vítězství bude stále těžké dosáhnout.

Aprilia dosáhla v sezóně 2021 velkých pokroků a úspěchů první kroky v šampionátu MotoGP. Letos bude závodit v MotoGP jako nezávislý tovární tým, přičemž doposud vystupovala ve spolupráci s týmem. Gresini.

Jako jediný tým, jehož koncesní pravidla umožnila rozvoj po celou sezónu 2021, je před letošní sezónou udělal velký krok vpřed. Testování v Malajsie in Indonésie přinesly povzbudivé výsledky, a Alex Espargaro věří, že pokrok bude potvrzen pouze vítězstvím v závodě. "Rozhodně. Loni jsme vyhráli první pódium, takže letos se pokusíme vyhrát,Řekl.

Aleix Espargaro věří, že má před sebou mnohem úspěšnější sezónu než loni. - Foto: MotoGP

„Bude to ale těžké, protože se mi zdá, že letošní šampionát MotoGP bude nejtěžší v historii, protože motocykly a závodníci jsou na tak neuvěřitelně vysoké úrovni. Ale letos jsme rozhodně blíže vítězství než kdykoli předtím,“ sperma katalánština.

Chřest domnívá se, že realistickým cílem je ukončit letošní rok s šest nejlepších závodníků, s někde kolem 200 nastřílených bodů, o 80 více, než vyhrál loni, kdy skončil šampionát na osmém místě. „Je nereálné očekávat, že budete v jedné sezóně osmí a v další se stanete mistrem, i když byste si to moc přáli. Bude to pro nás opravdu dobrá sezóna, pokud získáme více než 200 bodů a skončíme v první šestce,“ dále vysvětlil Chřest.

Guanyu ZHOU: Je hezké konečně ŘÍDIT vůz formule 1