Závodníci vtipně o návratu Alonso: Možná jako manažer sociálních médií

Špičkoví závodníci královské třídy motoristického sportu by neměli problém, kdyby se Fernando Alonso vrátil do Formule 1, ale jak se ukázalo, nikdo ho nechce považovat za spoluhráče.

Fernando Alonso ukončil svou kariéru v roce 2018 na konci roku XNUMX Formule 1. Přesto byl letos předmětem paddockových rozhovorů. Vzpomeňme si, že se dokonce nabídl všem třem nejlepším týmům, ale bohužel nenaslouchal. O jeho možném návratu se diskutovalo také v Maďarsku.

Zdá se, že Fernando Alonso se chce vrátit do Formule 1

Na pozadí debat byl jeho příspěvek na twitteru, oba pod závodem Hungaroring. Ocenil ho Španěl, který je již 38 let Lewis Hamilton in Max Verstappna za jejich souboj. Zmínil se o tom také novinář na tiskové konferenci a požádal oba konkurenty, aby vyhráli v Maďarsku, pokud by chtěl znovu vidět Alonso ve Formule 1. ““Nejprve mi dovolte říci, že je to od něj opravdu milé,Hamilton se radoval z Alonsoho slov chvály.

Alonso pípání, které vyvolalo vtipnou debatu na tiskové konferenci

"Nevím, jak starý Alonso je teď vůbec. Vždy však zůstane skvělým závodníkem. Pokud získá dobré místo, je tu vždy vítán, aby s námi bojoval,„Takže aktuální šampion. Pro něj však osobně není rozdíl, pokud se má Alonso vrátit Formule 1. Ať tak či onak, bude bojovat se všemi soupeři.

"Jediná škoda je, že jsem nikdy neměl šanci s ním bojovat ve Formuli 1,"Řekl Max Verstappen, který jinak závodil s Alonsem v královské motoristické třídě několik let. Během této doby však oba nikdy bojovali o vítězství. A toto prohlášení ho přimělo k reklamě Hamilton a žertem bodne mladého Holanďana: “Byl by pro vás dobrý spoluhráč,"Takže Britové."

"Fernando? Už máte zkušenosti,Odpověděl Verstappen při pohledu na jejich sezónu 2007 společně na McLarn. Hamilton dodal: "Sport potřebuje nejlepší závodníky v nejlepších závodních autech. A existuje alespoň jedno volné místo, které je dost dobré, aby bylo možné bojovat o vítězství. A on sám je dost dobrý na to, aby soutěžil o vítězství. To by nebylo špatné."

Max Lewisovi připomněl, že už měl zkušenosti s Alonsem jako spoluhráč

Verstappen s okamžitou odpovědí: "Možná bych mohl mluvit s Toto.Hamilton však okamžitě zavrtěl hlavou a vrátil míč Holanďanovi: "Valtteri je dobrý, Valtteri už vyhrál,„Brit pochvaluje svého spoluhráče a vysvětluje, že s volným místem v roce 2020 měl na mysli město vedle Verstappnu. Se vší úctou k Alonso, ale zřejmě ani jeden z nich nechce Španěl jako spoluhráč.

V závodě také obsadil třetí místo Sebastian Vettel: "To by mě nevadilo. Vážím si ho za to, čeho dosáhl, a za jeho schopnosti na trati,„Takže německé a vtipné komentáře Alonsova příspěvek na cvrlikání: "Zřejmě se nudí, pokud má čas tyto věci napsat. Takže ho přiveďte zpět, nevadilo by mi to."

Sebastian Vettl by Alonsův návrat neobtěžoval

Verstappen vtipně navrhuje: “Možná jako manažer sociálních médií."Ale Holanďan dodává stejným dechem:"Byl ke mně vždy laskavý a dobrý. Také se mi líbí, že nyní zkoumá další možnosti v závodech. Snadní lidé závodí a chtějí vyhrát. Chce být konkurenceschopný."Podle Verstappna je to dobrý přístup."

Nico Rosberg dal Alonso do zatraceného Mercedesu vedle Hamiltona

I mimo stávající pole závodníků existují bývalí kolegové, kteří by to uvítali Alonsova vrátit se. „Myslím, že bychom měli začít peticí. Také si myslím, že bychom měli přivést Alonso zpět z důchodu a vložit ho do jiného vozu Mercedes,"On říká Nico Rosberg a přidat: "Přiveďte Alonso zpět do Formule 1 a vložte ho do zatraceného Mercedesu vedle Lewise. Nebylo by to šílené? To by bylo epické."