MARKO naznačuje, že by tam mohl zůstat PEREZ RED BULLU také v sezóně 2022

Zdá se, že vítězství Sergia Péreze v závodě Grand Prix Ázerbájdžánu by mohlo pomoci Mexičanům zůstat uvnitř Red Bullu také zůstal v sezóně 2022.

Na otázku, zda Mexický závodník nyní dělá dost na to, aby ospravedlnil své místo vedle vedoucího závodníka týmu Max Verstappn, JE Helmut Marko kolega z motor auta a sport odpověděl: "Ano."

"Velmi dobře se integruje do týmu. Je to velmi dobrý týmový hráč,"Takže hlavní konzultant." Red Bulla. Přes předchozí tlak Marka do Pérezu, aby si zvykl rychleji Red Bull, 31letý Mexičan byl celý víkend v Baku velmi rychlý. "Vždy byl na vrcholu. Ale to už ukázal v Monaku. Jakmile měl volnou cestu, najel rychlá kola a byl ještě rychlejší než Verstappn. To také umožnilo náš Overcut."

Helmut Marko naznačil médiím mezi řádky, že Sergio Perez po vynikajících výkonech v posledních dvou závodech může být v týmu Red Bull zůstal v sezóně 2022.

Je to tato role spolehlivý druhý závodníkkdo dává dobré body je Red Bull se snažila vyplnit po odletu Daniel Ricciard. A Rakušan to připouští Perez dosud nesplnila očekávání letošní kvalifikace, ale podle Marka se to nyní pomalu řeší. Pro Alex Albon, jehož cílem je návrat do Formule 1 jako stálého závodníka, to rozhodně není dobrá zpráva.

MARKO: Sebastian VETTEL je nyní číslo 1 v týmu STROLLA