Bahrajn, 3. den TESTOVÁNÍ - aktualizace: Mick SCHUMACHER se umístil na 2. místě

Stejně jako včera Kevin Magnussen i dnes Mick Schumacher se svým Haasem VF-22 dokázal zůstat na trati déle než ostatní. O důvodech, proč jsme psali mnohokrát.

V prodloužení poslední den testování v Bahrajnu umístil Mick Schumacher svůj VF-22 na druhé místo - Foto: HB Press

Poté, co byl za ostatními devět týmů dnešní testování - a také tuto zimu před sezónou - skončil, měl Mick Schumacher má k dispozici trať v Bahrajnu.

Ale dál začátek neřídil, jen ujel sedm kol, ale nezlepšil čas. V týmové garáži strávil dobrý čas a mnozí už tušili, že je to znovu jaká porucha. Ale nic z toho. Najednou byl zapnutý jízdní řády nalezený na druhé místo!! S časem 1: 32.241 minut jinak byl tlustý půl sekundy Verstappen, ale jeden o sekundu rychlejší od spoluhráče Magnussen, který svůj čas, který byl včera také nejrychlejší, trávil v testech přesčas. Jinak po tomto kole pomalu dorazil do boxů, což se dalo čekat, že skoro měl prázdná nádrž.

Mimochodem, Mick dal svůj čas na směs pneumatik C4, které vydali týmu, Magnussen včera to dosáhl C5. Po několika kolech navíc se to povedlo Mick se vrátil do boxů. Budou na Haas zvolila C5 směs pneumatik a i dnes atakoval první místo? Ne, v Haas rozhodli se pro test simulace závodu, takže žádné zlepšení času se nedalo očekávat. Němec přejel 80 kol a shromáždili pro tým důležitá data před úvodním závodem sezóny 2022 na stejném místě.

Bahrajn, den 3 TESTOVÁNÍ: VERSTAPPEN na více než PŮL VTEŘINY přede všemi

Mohli by DE VRIES nebo VANDOORNE nahradit RICCIARDA v úvodním závodě v BAHRAINU?