Nový asfalt na trati CIRCUIT AMERICAS v AUSTINU

Poté, co byli organizátoři tratě v Austinu kritizováni za stav - hrby -, stavební stroje se nyní vydaly na trať, aby odstranily tyto rušivé hrby.

Nerovnosti nebo hrboly na trati Okruh Americas (CoTA) způsobil závodníkům velký bolesti hlavy a nejen v přeložený smysl. Ale jak jsme mohli sledovat sociální sítě, konat se v té době restaurátorské práce za nový asfaltový povrch. Jakmile je práce dokončena, měla by ránykteří jsou v posledním závodě 1 vzorec v listopadu se hodně staral hněv a kritika, patří minulosti.

V Austinu byly hrby na trati brány vážně, což loni v listopadu způsobilo mezi závodníky Formule 1 vážnou kritiku.

Te hrboly byli na trati, která byla otevřená celá léta 2012, nejintenzivněji se objevil minulý rok. Závodníci byli trochu nadšený nad konkrétními efekty. Lewis Hamilton stěžoval si v rádiu: „Je to nejvíce kopcovitá stezka na světě."Pri Ferrari tak jsou silné vibrace vedlo k technickým problémům automobilu Leclerc. Ale před lety byla stezka sama o sobě nestejnoměrnost narazil na kritiku zvenčí MotoGP závodníci. Daniel Petrucci, tovární závodník Ducati, řekl: "Úžasně mě udivuje, že na této trati závodíme vůbec."

Budou muset pospíchat s prací, protože série IndyCar zde projde testy v únoru.

Za špatný stav povrchu asfaltu mají za vinu oplachování. Před bouře v roce 2015 jsou vodní hmoty ze substrátu vykřikl menší části substrátu. Z tohoto důvodu se objevily některé dutiny, do kterého se poté usadila země. Ještě před závodem MotoGP let 2018 museli brousit nějaké hrby. Ale tady to bylo kosmetické práce, která nezajistila spokojenost závodníků.

Ještě před závodem série MotoGP je na řadě řada běžců z WEC.

Po závodě 1 vzorec sezóny 2019, to je Michael Masi, ředitel závodu FIA, oznámila rozsáhlou renovaci kolejí. „2,2 km, což je asi 50 procent trati, bude před závodem MotoGP asfaltováno," tak Australan. Je však třeba dokončit stavební práce daleko před motocyklovým závodem, protože série se zde vyzkouší v únoru IndyCar. Poté bude seriál provozovat svůj první závod po zimní přestávce WEC.

Před závodem Formule 1 budou dvoukolové závodníky Royal Class soutěžit o nejlepší místa na trati v Austinu.

ROB SMEDLEY: Pro WILLIAMS to může být ještě horší

LEWIS HAMILTON: Sedm let MERCEDES