FORMULA 2: V prvním nejlepším Callum ILOTT, ve druhém Felipe DRUGOVICH

Mick Schumacher měl pěknou šanci dokončit se na pódiu v prvním závodě série F2, ale udělal chybu a sklouzl na 13. místo.

Vítězství v prvním závodě patřilo Callum Ilott (Virtuosi). Brit vyhrál 40 kol před dvěma nováčky, Marcus Armstrong (ART) in Robert Schwarzman (Prema). Je zajímavé, že všichni tři jsou nejrychlejšími členy Ferrariho mládí.

Závod byl nešťastný Guanyu Zhou (Virtuosi), který startoval z první startovní pozice, ale kvůli technickým problémům se zpomalil a nakonec musel zaparkovat v boxech.

Místo na stupních vítězů je na prvním závodě Formule 2 v Red Bull Prsten sobota Mick Schumacher (Prema) skončil hořce zklamaný. Syn Michael Schumacher řídil dobrý závod a nejspíš by skončil na pódiu, kdyby nedělal chybu.

Nejrychlejší nováček Drugovich ve sprintu

Nováček Felipe Drugovich (MP Motorsport) V neděli vyhrál závod sprintu Formule 2 ve Spielbergu. Brazilec využil své pozice na poli, která ho v sobotním závodě umístila na desátém místě a dosáhla prvního vítězství. Vedl od začátku do konce.

Po 28 kolech vyhrál předtím Louis Deletraz (Charouz). Švýcarové zatím dosáhli svého nejlepšího výsledku ve Formule 2, ale stále čekají na své první vítězství v řadě. Třetí místo skončilo Daniel Ticktum (DAMS). Stejně jako v hlavním závodě, kde chyběl na stupních vítězů kvůli chybě v jízdě, je také ve druhém Mick Schumacher (Prema) ukázal dobré závodní tempo a vyhrál první body na sedmém místě.

ALBON o HAMITON: Lewis je špatný poražený