WOLFF ze žertu: Prodáme zásoby a pronajmeme budovy společnosti HAMILTON

Chtěl podepsat smlouvu s Hamiltonem, jeho šéf Toto Wolff žertoval, že bude muset prodat akcie a pronajmout budovy, aby si mohl dovolit britskou závodní hvězdu.

35letý Brit psal historii v neděli 1 vzoreckdyž dosáhl svého 92. vítězství. Je rok 2006 Michael Schumacher vytvořte rekord ve vítězstvích v závodě GP Číny Ze 91 byl první, kdo překročil cílovou čáru. Záznam, o kterém si mnozí mysleli, že nikdy nebude překonán. Ale přesně to se stalo v neděli v Portugalsku.

Hamilton je portugalský závod GP v Portimão zvítězil suverénním řízením, přinesl do cíle výhodu 25 sekund před svým týmovým kolegou Valtteri Bottas a nyní je sám držitelem rekordů ve vítězstvích. Byl to další působivý úspěch závodníka, který nevykazoval žádné známky zpomalení. Ale mnozí jsou stále překvapeni nemá žádnou smlouvu pro příští sezónu, jako jeho smlouva s Mercedes a ačkoli opakovaně zdůrazňoval, že chce pokračovat, je u šéfa Wolff ještě se neposadili ke stolu. Wolff počítá, že bude Hamilton stálo to hodně peněz 120 milionů GBP po tři roky Hamilton nedávno uvedl, že si není jistý, zda chce závodit za Mercedes ještě další tři roky.

Lewis Hamilton dosáhl svého rekordního 92. vítězství v Portugalsku, a tak předběhl Michaela Schumachera z hlediska počtu vítězství.

"To je hodně peněz,„Je pro kolegy Sky Sports žertem řekl Wolff o nevyřízených jednáních o nové smlouvě. "Budeme muset prodat spoustu inventáře a pronajmout budovy, abychom získali peníze. Bude to však dobře vynaložené peníze." Hamilton vyhrál v Mercedesu 71 z celkového počtu 92 vítězství a ještě k tomu pět titulů mistr. Letos je na skvělé cestě dosáhnout s Mercedesem šestý titul a celkově sedmý, což ho přirovná k dalšímu Schumacherovu rekordu. V případě, že bude pokračovat, může ho druhý rok překonat a přesto se zde umístit na vrcholu.

Toto Wolff, vedoucí týmu Mercedes, po portugalském závodě GP vtipně řekl, že prodají akcie a pronajmou budovy v Brixworthu a Brackley, jen aby si zajistili peníze potřebné pro novou smlouvu Hamiltona.

"Kdo by si myslel, že Lewis, když jsme se v roce 2013 společně pustili do tohoto projektu, mohl dosáhnout 92 vítězství?,Přidal Wolff. "To je téměř nereálné. A to díky jeho absolutní vášni, energii a všemu, co do tohoto sportu investoval. Zde vyniká jeho talent a schopnost. To, co jsem letos viděl u Lewise, je skutečnost, že se to během závodního víkendu stupňuje. Na začátku nedělního závodu byl zdrženlivý, ale pak jen vystoupil a měl neuvěřitelnou rychlost,Přidal rakouský.

FELIPE MASSA: HAMILTON má více závodní talent než SCHUMACHER

Zastavit vývoj motoru pomocí BALANCE OF PERFORMANCE?