Jorge LORENZO: ROSSI je POMALÝ a nepřesný, očekával jsem VÍCE

Jorge Lorenzo možná ukončil svou kariéru závodníka MotoGP, ale v poslední době se tomuto sportu věnuje prostřednictvím svého youtube kanálu 99 sekund (99 sekund), kde komentuje aktuální dění v šampionátu.

Takže to bylo po závodě v Jereze, kde se mnoho závodníků ocitlo na podlaze, ale tentokrát byl pod nejhoršími rány Lorenzova bývalý spoluhráč Valentino Rossi. Španěl vyhodnotil devítinásobného mistra světa jako pomalého a nepřesného.

"Očekával jsem od něj více nebo alespoň lepší výsledky v Jerezu." Během vysílání závodu jsme ho moc neviděli, ale když jsme to viděli, jel mimo trať. Byl nepřesný, i když je obvykle nejpřesnější. Nejen, že je pomalý, jeho pohyby jsou také pomalé a někdy je nepřesný při vjezdu do zatáček. Uvidíme, jestli nás v příštích závodech překvapí, “ přidal Jorge Lorenzo.

Jorge Lorenzo je zklamán formou svého bývalého spoluhráče, který ve čtyřech závodech letošní sezóny nasbíral pouhé 4 body.

Valentino Rossi letošní rok je považován za jedno z největších zklamání začátku sezóny. Ital prohlásil, že to bude známkou toho, zda v něm bude i nadále trvat MotoGP, jeho forma a tato není brilantní, protože po čtyřech závodech na skromném 21. místě zvítězil pouze 4 body, což je zdaleka jeho nejhorší začátek od chvíle, kdy se objevil v MotoGP.