DE LA ROSA věří, že ALONSO může vyhrát třetí titul

Dvojnásobný mistr světa Fernando Alonso se v letošním roce vrací do Formule 1 s týmem alpské F1. Jeho krajan Pedro de la Rosa je přesvědčen, že Asturian může získat další titul.

Závodní veterán Petr z Růže ví to opravdu dlouho Fernanda Alonsa a bývalý týmový kolega a soupeř dvojnásobného mistra světa je přesvědčen, že je navrátilec do Formule 1 po dvou letech absence je určitě schopen vyhrát další titul.

39 let Asturian se vrací s týmem renault, který se nazývá od tohoto roku Alpské F1. S týmem a Enston je Alonso v letech 2005 v 2006 vyhrál oba své tituly, a pokud mají být slova uvěřena Pedra de la Rose, jeho krajan může znovu vyhrát Grand Cup. Jak uvádějí španělští kolegové z novin značka, je 49letý v dokumentu Alonso Vuelve Alonso, Vuelve el Jefe 2021, řekl: "Fernando miluje formuli 1. Posledních pár let, které strávil mimo Formuli 1, ho naučilo ocenit královskou třídu motoristického sportu."

Pedro de la Rosa je přesvědčen, že jeho krajan Fernando Alonso, který bude letos závodit za tým AlpineF1, může vyhrát další titul Formule 1.

"Jeho návrat je pro Formuli 1 i pro něj velmi pozitivní. Může znovu vyhrát titul a získal velkou pozornost - před jeho návratem bylo všechno trochu smutné. Lidé se nestarali o Formule 1, protože nebyl Španěl, který by vyhrál,Přidal De la Rosa. Na druhou stranu Alonso pečou menší buchty. Navrátilec chce vyhrát jako první jaké kroky - spolu s krajanem Carlos Sainzem, předvádění pro Ferrari. "Je to možné a byl by to sen, kdybych s ním mohl sdílet pódium. Pro svůj cíl jsem nestanovil žádné přesné místo, bylo by skvělé, kdybych mohl vystoupit na pódium a znovu ochutnat šampaňské," tak Alonso.

DAKAR LEGENDA: „Afričan“, rozloučil se Hubert AURIOL

JEEP Grand Cherokee L: PRESTIGE ve třech řadách